--> Prozatimní vzhled <--

Nová Pařba v kinech vládne

14. června 2011 v 20:39 | TEAM |  Americká kina
Úspěšná komedie roku 2009 v novém díle v plné síle!

Nová Pařba v Bankogu byla ohlášena již při premiéře prvního ílu. Pokračování bylo hned jisté a jak je vidět udělali dobře. Ikdyž recenze nejsou moc nadšené diváci si myslí něco jiného. V americe za víkend 86,4miliónů a celosvětově za tři dny 177miliónů což je velmi dobré.
Druhé místo obsadila druhá novinka Kung Fu Panda 2. Jednička slušně vydělala tak se rozhodlo pro dvojku. Nový díl vydělal o něco méně než první ale i za to sou zisky slušné. Rovných 48miliónů za víkend a celosvětově za tři dny 110,8miliónů. Rozpočet činní 150miliónů.
Piráti z Karibiku na vlnách podivna sklouzla od prvního týdne o -56% z tržeb a na třetí místo. Za druhý víkend snímek vydělal v boji proti dvoum silným novinkách velmi dobrých 39,3miliónů. Celosvětově to pak za 9 dní dělá neuvěřitelných 623,7miliónů.
Novodobá ženská verze pařby ve Vegas Ženy sobě si vedou také velmi dobře. Za tento víkend 16,3miliónů a celosvětově 85miliónů.
Božský Thor je už čtyři týdny v žebříčku a za tu dobu si celosvětově vydělal 409,2miliónů a za tento víkend to dělá 9,3miliónů. Rozpočet je 150miliónů.
Rychlá a zběsilá 5 si vede v kinech velmi dobře. Recenzenti jsou nadšeni a s nimy i diváci. Celosvětově mají už na kontě 530,7miliónů. Rozpočet je 125miliónů takže je evidentní že film vydělává velmi dobré sumy. Za tento víkend 6,6miliónů.
Novinka z minulého týdne kdy se Noc v Paříží umístila na třináctém místě si komedie polepšila. Za víkend 1,9miliónů rozpočet 30 a celosvětově je to 14,3miliónů.
Komedie Jumping the Broom si vydělala o nějaký ten tisíc méně než noc v paříží. Celosvětově má na kontě 34,1miliónů.
Žebříček uzavírá animák Rio s víkendovými tržbami 1,7miliónů.

Mutanti úplně od začátku

Noví díl X-Men první třída startuje už 3. Podle reakcí recenzentů je to druhý nejlepší díl série a recenze jsou velmi pochvalné. Novináři se prokecali že malé cameo ve snímku si zahrál i Hugh Jackman.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama