--> Prozatimní vzhled <--

Jak sem poznal vaši matku na Prima Cool s titulky!

15. června 2011 v 11:59 | TEAM |  Prima Cool - Novinky
A v originálním znění!


Ano, nejlepší televize v České republice Prima Cool znovu dokazuje své prvenství. Dabing je již delší dobou terčem kritiky u všech zahraničních filmů i seriálů. Pro televize je ale výhodnější takový zahraniční produkt nadabovat, protože obzvláště starší generace nechce číst titulky. Mladá generace ale zase preferuje právě originální znění s titulky. A až do této chvíle jim vycházela vstříc jen ČT 2.
Teď se k ní ale přidává i Prima Cool, která začne od 1. července reprízovat oblíbený seriál Jak jsem poznal vaši matku s originálními hlasy Joshe Radnora, Neila Patricka Harrise atd. Zatím ale dabing z tohoto seriálu nevymizí úpně. Zatímco každý večer uslyšíme Teda a spol. mluvit hezky česky, vždy v odpolední repríze následujícího dne poběží HIMYM v originálním znění s českými titulky.
Televize si tak zřejmě chce vyzkoušet odezvu diváků na originální znění. Není totiž vyloučeno, že by se k HIMYM mohly přidat i další seriály na Coolu, které by se tak obešly bez nákladnějšího dabingu. Vše ale záleží na sledovanosti těchto repríz a na diváckém ohlase.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama