--> Prozatimní vzhled <--

Piráti stále táhnou

25. května 2011 v 21:27 | TEAM |  Americká kina
Noví piráti si vedou velmi dobře ale na předchozí dva díly zdaleka nemají.
Jak bylo zmíněno Pirati z Karibiku na vlnách podivna se umístili na prvním místě s 90,1milióny dolary. Na předchzí dva díli sice nemají ale není to nejhorší a z celého světa si pak za týden odnáší celých 300miliónů.

Druhé místo obsadil Ženy sobě, které jsou nazýváný ženskou verzí Pařbi ve Vegas. Z minulého startujícího místa číslo dvě se stále drží a tentokrát si vydělal 20,8miliónů. Celosvětově to pak dělá 64,5miliónů při rozpočtu 33miliónů.

Požský syn Thor si vede velmi dobře.Za víkend 15,4miliónů a celosvětově má na kontě zatím 396.3miliónů. Rozpočet činní 150miliónů.

Rychlá a zbězilá pětka se pyšní čtvrtému místu po čtyřech týdnech. Podle recenzentů a diváků nejlepší díl série a také nejvýdělečnější díl série. Za víkend 10,5miliónů a z celého světa si zatím odnáší 516,3miliónů.

Béčkověj snímek Kazatel si v kinech nevede moc dobře. Ani 3D mu moc nepomohlo za víkend 4,7miliónů celosvětově je to pak 62,5 při rozpočtu 60miliónů. Matika hovoří za vše.

PPrý nepovedený animák Rio celkem vyšumívá z kin. Rozpočet 90miliónů za tento víkend 4,6miliónů a celosvětově 446,2.Animák uspěl.

Komedie Jumping the Broom. Levná komedie vydělává celkem 31,9 a za víkend 3,7miliónů.

Další komedie která pode recenzentů dopadla velmi špatně a tak vypadají i tržby. Rozpočet snímku Tvůj snoubenec, tvůj milenec je 35miliónů za víkend 3,5 a celosvětově rovných 35.

Romantika Voda pro slony do světa velkou díru neudělá ale aspoň něco vydělá. Celosvětově má snímek 98,8miliónů a za víkend 2,1miliónů.

Poslední místo obsadila komedie Madeas Big Happy Family za víkend 960 tisíc.

Pařba u pandy.
Příští týden startují dvě úspěšné novinky a obě pokračování. Kung Fu Panda 2 a Pařba v Bankoku.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama